Červenec 2012

Super Japonská Abeceda

11. července 2012 v 16:15 | Hemulka Xutebow |  Hemulka Xutebow
Takhle jsem na FB když najednou uvidím..
awwwwww...... ^^
Já se jmenuji RIKURINDO TAMEKA :D
Jo máte pravdu hodně divný ... -.-"
Co tahle si to změnit na :RIKURINDO TAMEKA
-s mezerou je to lepší .... "heh"
A JAK SE JMENUJEŠ TY ??o.O

Tutorial-Big scene bow

11. července 2012 v 10:28 | Hemulka Xutebow |  Youtube
Konničiwa ^^
Toto už se sice starší tutoriál (z 28.3.2012) ale je slušný a má dobrý ohlas "oujeeee" . No takže vá sem dám na něj videjko a nějakej ten koment jestli zkusíte nezkusíte...???? ;)
Fotky s MAŠLÍ:

Taky tančím ^^

11. července 2012 v 9:50 Youtube
Takže zdravím dneska už po druhé!!!!

Nedávno jsme v naší taneční škole měli jistý závěrečný koncert. Na koncer si vždy dvojice tanečnic (malá a velká) udělali cca 2minutovou skladbu. To kdo s kým bude se losovalo a já jsem si vylosovala mojí malinkou sestřeničku.
Když jsem měla toto velké štěstí tak jsem to pojala jinak než všichni tím ,že jsem si vybrala naprosto odlišnou hudbu (pro srovnání hodím víc videí)
Takže písnička se jmenuje First of the year je od Skrillexe ,ktyrého hlavně moje malá sestřenička miluje !! (a ve svých 9 letech chce sidecut ^heh^ :3)

Pro další videa klik na c.č. :p

Obrázek-Yachiru Kusajishi

11. července 2012 v 9:38 | Hemulka Xutebow |  Moje tvorba
Čau lidi!

Včera jsem po dlouhém chatu s mojí kámarádkou Eníí nakreslila rychle něco podle vlastní fantazie..... je to kresleno asi v 1:00 ráno takže .... NIC MOC ! Ale co je hlavní je to že je to fantazi kresba. A moooc se mi líbí !! ^^
Jinak Yachi hodlám cosplayovat a zrovna ten fakt že miluje sladké mi hladí duši :3
Kdo neví jak vypadá Yachiru tak tady fotečka :) :

Úvod

10. července 2012 v 18:39 | Hemulka Xutebow |  Hemulka Xutebow
Ahoj ^^
Tak já jsem Hemulka Xutebow. Mám i druhou přezdívku ,kterou používám na internetu a tou je He-hime (anime,manga přezdívka)
Tento blog není můj první je můj druhý z toho jsem svůj první blog měla od roku cca 2007 (www.vse-pro-holky-scene.blog.cz)
. Už mě nebavil a dneska cca v 16:30 jsem ho zrušila. Nenechala jsem na něm žádnou varovnou upomínky že se přesouvám ... Chci začít na novo. Tento můj starý blog měl sice dobrou návštěvnost ale nedělalo mi problém se s ním rozloučit.

Na tento blog budu dávat všechno co se zrovna děje v mém životě. Moje fotky, videa... A i fotky co fotím jako fotografka :)

Takže se těším ,že se sem budete chodit dívat na to jak to tu roste. Já vím nebude to jednoduché ale zvládnout se to může ^^
A fotky z dneška na konec.